Odporne na stłuczenia dzbanki wykonane z Tritanu™

Dzbanki filtrujące to najpopularniejszy sposób uzdatniania wody wodociągowej, ale czy wszystkie dzbanki są tak samo dobre? Głównym zadaniem dzbanków filtrujących jest zapewnienie krystalicznie czystej i zdrowej wody, pozbawionej wszelkich zanieczyszczeń, ale nie tylko. Dzbanki są narażone na ekstremalne temperatury, gdy są przechowywane w lodówce lub np. w pobliżu kuchenki. Tracą swój blask, tłuczą się, czy pękają. Zwłaszcza, gdy w domu są dzieci lub osoby starsze, taki dzbanek powinien być nie tylko piękny i skuteczny, ale bezpieczny i trwały.
Dlatego AQUAPHOR przedstawia swoje najpopularniejsze dzbanki w odpornej na stłuczenia odsłonie, wykonane z Tritanu™ – bezpiecznego plastiku, który wyglądem przypomina szkło i jest trwały jak stal.

 

LEPSZY NIŻ PLASTIK

Tritan™ jest dużo trwalszy niż zwykły plastik. Nadaje się do mycia w zmywarkach i nie zużywa się po kilku myciach.
•    nie ściera się pod wpływem mycia
•    nie zawiera BPA ani innych związków bisfenoli

 

LEPSZY NIŻ SZKŁO

Wygląda jak prawdziwe szkło, ale nie tłucze się.
•    lżejszy niż szkło
•    bardziej poręczny w myciu
•    bezpieczny dla dzieci

 

Produkty wykonane z Tritanu™ są tak samo trwałe i wytrzymałe jak stal nierdzewna, ale jednocześnie krystalicznie przejrzyste i odporne na wgniecenia.
•    jedzenie i napoje zachowują świeżość przez dłuższy czas
•    dzbanki wyglądają jak nowe przez wiele lat
•    dzbanki nie pochłaniają zapachów i smaków
Eastman Tritan™ Copolyester nadaje się do przetwarzania i recyklingu.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Tritan™ od firmy Eastman został uznany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (U.S. Food and Drug Administration) jako bezpieczny dla przechowywania żywności oraz napojów. Dodatkowo jest odporny na stłuczenia, co sprawia że jest bezpieczny dla naszej rodziny.

•    Wiele rządowych agencji regulujących na całym świecie uznało Tritan™ za bezpieczny w kontakcie z żywnością i napojami.
•    Tritan™ był testowany przez cztery niezależne laboratoria, które wykazały, że nie zawiera on żadnych właściwości estrogennych i androgennych (EA).
•    Tritan™ od firmy Eastman jest wolny od BPA oraz innych związków bisfenoli.

 

Produkty AQUAPHOR wykonane z Tritanu™:

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR PROVENCE

AQUAPHOR Provence to model dzbanka, który oprócz doskonałych zdolności uzdatniania, posiada także znaczące detale wpływające na estetykę oraz bezpieczeństwo w kuchni. Przejrzystość i odporność szkła sprawia, że dzbanek Tritan™ Provence nadaje się do mycia w zmywarkach bez ryzyka utraty przejrzystości i połysku.

 

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR ONYX

Tritan™ jako materiał wytrzymały na wstrząsy oraz przeznaczony do kontaktu z żywnością, wolny od BPA, halogenów, orto-ftalanów i innych szkodliwych substancji, sprawia że ten elegancki dzbanek będzie towarzyszem na wiele lat, bezpiecznym dla dzieci oraz odpornym na szoki temperaturowe podczas przechowywania w lodówce.

 

Mobilny system uzdatniania wody AQUAPHOR J.Shmidt 500

Wytrzymałość Tritanu™ jest jedną z kluczowych zalet mobilnych systemów uzdatniania wody AQUAPHOR J.Shmidt 500. Cała idea J. Shmidt 500 to stworzenie klasycznego filtra w poręcznym, przenośnym formacie. Dzbanek wykonany z Tritanu™ doskonale pasuje do każdej przygody poza domem.

Polecane produkty

Chcesz wiedzieć, które produkty cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów?
Zapoznaj się z polecanymi produktami i dołącz do grona zadowolonych użytkowników!